• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 635 7752
  • E-mail: info@windair.ee

Services

TEEMANTPUURIMINE

Puurimine on üheks levinuimaks augu valmistamise viisiks.

Teemantpuurimine on suurepärane lahendus avade lõikamiseks raskelt läbitavasse ehituskonstruktsioonidesse. Teeme ümmargusi avasid ventilasiooni-, vee ja kaablitorudele, raudbetooni või kivikonstruksioonidesse. Oleme heaks teenuseosutajaks ettevõtetele ja erasikutele, kes hindavad kiiresti, kvaliteetselt ja korrekselt teostatud töid konkurentsivõimeliste hindadega.

Puurimisel kasutatakse lõikeriistana puuri, mis võimaldab saada auku või suurendada sissepuuritud augu läbimõõtu.  Teemantpuurimisel ei teki vibratsiooni ja ava kuju ning servad jäävad korrektsed. Teemantpuurimine toimib veega – tera jahutamiseks ja tolmu vähendamiseks. Vee ning tolmu kahjustuste ärahoidmiseks on võimalik töömaa kiletada ning vesi ära juhtida. Võimalik on kuivpuurimine st. ilma pealejooksva jahutusveeta, millega kaasneb tolm, kuid puuritavad pinnаd ja põrand jäävad kuivaks. Puurimistöödest järelejäänud prahi ja silindrid veame üldjuhul teie prügikonteinerisse, kuid saame pakkuda ka objektilt äravedu. Puuraukude suurus võib olla erineva diameetriga 6-1000mm. Puurime nii põrandal kui seinal. Puurimise hind sõltub ava läbimõõdust. Kui puuritav koht on kõrgem kui 2,5m tuleb kasutada tellingut või tõstukit, mis omakorda suurendab hinda.

Teemantpuurimiise tingimused:

  • Tellija tagab avadele ligipääsu, survevee ja elektri
  • Tellija peab tagama, et puuritavad avad ei kahjusta puuritavas pinnas olevaid kommunikatsione
  • Tellija takistab kõrvaliste isikute ligipääsu töötegemise ajal objektil

Suuremate tööde puhul hinnapakkumise saamiseks palume saata kirjalik päring e-postile info@windair.ee või helistage Tel: +(372) 635 7752 Teemantpuurimine

Think about your health and safety. PLC Windair will start the campaign “Terve Maja". Ventilation systems accumulate dust and grease when operating, which prevent clean air flow in the building. The layers of accumulated dust and grease create good conditions for ticks, fungi and other harmful micro-organisms to grow and spread. Occasionally, harmful micro-organisms can drop from the ventilation systems and get among people. Infections and diseases such as allergies, the flu and many others can easily move from a sick person to a healthy person through the ventilation.

Contact

Company: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Address: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 635 7752
Mob.: +(372) 550 0016
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: info@windair.ee
Call Now Button