• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 5500016
  • E-mail: infowindair@gmail.com

Additional information

Categories
Search
Back to addition info
05 - Jun - 2015

Millega Te hingate?

Mõelge oma tervisest ja ohutusest.

OÜ Windair alustab kampaaniat „Terve Maja". Ventilatsioonisüsteemide ekspluateerimisel toimub tolmu ja rasva kogunemine, mis takistab puhta õhu liikumist hoones. Kogunenud tolmu ja rasva kihid tekitavad häid tingimusi puukide, bakterite, seente ja teiste kahjulikke mikroorganismide kasvuks ja levikuks. Aeg ajalt kahjulikud mikroorganismid võivad pudeneda ventilatsiooni susteemist ja sattuda inimeste sekka. Sellised nakkused ja haigused nagu allergia, gripp ja paljud muud, võivad hõlpsasti liikuda ventilatsiooni kaudu haigelt inimeselt tervele.fresh-klapp

Aga nüüd uurige, millal viimati puhastati ja desinfitseeriti ventilatsioonisüsteemi Teie majas, ettevõtes, büroos, Teie lapse koolis , lasteaias või Teie lemmikrestoranis?

Eestis on vastu võetud normid, mille kohaselt sellised protseduurid on vaja (kohustuslikult) läbi viia üks kord aastas.


Hoolime Teie tervisest ja ohutusest. Ventilatsioonsüsteemide ekspluateerimisel toimub rasva ja tolmu kogunemine, mis takistab puhta õhu liikumist hoones. Ebapiisav ventilatsioon võib põhjustada inimestel haigusnähtused. Eriti köögiventilatsiooni torustikku kogunenud tolmu ja muude tuleohtlike materjalide abil levib ventilatsiooni šahtis tuli välkkiiruseledasi kogu hoonesse. Õigeaegne ventilatsiooni puhastus ja värskeõhuklappide paigaldus aitab ennetada mikroorganismide pudenemist jventilatsiooni süsteemis, ning mandub tuleohutuse riske.

Contact

Ettevõtte: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Aadress: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 5500016
Mob.: +(372) 550 0016
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: infowindair@gmail.com
Call Now Button