• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Тел: +(372) 635 7752
  • E-mail: info@windair.ee

Услуги

KKK

Miks minu konteineri tellimisel klienditeenindaja ei ütle konkreetset aega?

Kohaletoimetamise ja konteineri tühjendanise teenuse oodates tasub olla kannatlik, sest konteinerveokijuhi tööpäeva jooksul on palju asju, mis võivad valesti minna. Näiteks konteineri paigaldamiseks koht on kinni parkinud, või klient on andnud vale aadressi. Arvestades sellega pakutakse ajavahemikke: hommikul (8:00-11:00), enne lõuna (11:00-14:00), pärast lõuna(14:00-17:00). Viivitus on harva seotud tahtlikult halba klienditeenindusega.

Miks konteineri tellimine on nii kallis?

Meie tasud peavad katma kõik transpordikulud, prügilakulud, tööjõukulud ja lisaks veel sorteerimis kulud. Ehk hinna moodustamisel peame arvestama palju tegureid: kõigepealt sõidame Teie juurde kaks korda(paigaldamiseks; ära veoks), seejärel viime jäätmed sorteerimisse, kus osa matrjallist eraldatakse ning ülejaanud osa liigub prügilasse.

Millist konteinerit valida? 

Üsna tihti inimesed tellivad väiksemat konteinerit raha säästmiseks, kuid tulemusena saavad ületäitunud konteinerit, mis tuleb maha laadida, maksta tühisõidu eest (prügiveokid ei oota kohapeal mahalaadimist) ja lisakonteiner tellida. Meie soovitus oleks selline — telli suurem konteiner ja pea meeles, et jäätmed ei tohi konteineri ülaservast üle ulatuda. Samuti soovitame Tellimisel konsulteerida klienditeenindajaga. Oma ala professionaal pakub teile optimaalse lahenduse.

Mida tasub alalti meeles pidada prügiveokonteineri tellides?

Prügiveoteenuse parimaks teostamiseks on oluline, et Teie poolt kontaktiks määratud isik oleks kokkulepitud ajal kättesaadav ning oleks tagatud juurdepääs konteineri paigalduskohale. Kui juurdepääs puudub, siis palume sellest eelnevalt teada anda meie klienditeenindusele. Võtke Meiega ühendust tel:+372 58 224 263

Miks valida WindAir OÜ?

Oleme Tallinna jäätmehoolduseeskirja nõudeid ja keskkonna juhtimissüsteemi standardi põhimõtteid järgides koostöös. Teenust pakume Tallinna ümbruses Harjumaal ja Tallinna linnas iga päev, kaasaarvatud riiklikel pühadel ja nädalavahetusel. Meie missiooniks on pakkuda igale kliendile parim lahendus ning pikaajalisele koostööpartneritele eripakkumised.

 

                                                                                                                              prügivedu

Компания WINDAIR ОÜ предлагает своим клиентам практически полный спектр услуг, при этом постоянно повышается их качество и разнообразие.

Контакты

Компания: Windair OÜ
Рег. нр: 11228226
Адрес: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Тел .: +(372) 635 7752
Моб:.: +(372) 5822 4263
Факс:.: +(372) 607 0193
E-mail: info@windair.ee
Call Now Button