• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 635 7752
  • E-mail: info@windair.ee

Teenused

HALLITUSE EEMALDAMINE

Õigeaegne tegutsemine säästab hilisemaid kulutusi tõrjele ja taastustöödele. Võtke kahtluse korral ühendust.

WindAir – Hallituse eemaldamine.

Hallitusseened levivad niisketes ja halvasti ventileeritud piirkondades. Lisaks sellele, et hallitusseened kahjustavad materjale on erinevad hallitusseene liigid tervistkahjustava toimega. Eriti suurt ohtu kujutavad vesiavariid ja kustutusveed puitmajadele ja –konstruktsioonidele.

 

Mitmed hallitusliigid on inimese tervisele eluohtlikud!! Seega avastanud võimalikud hallituskolded, tuleb selle likvideerimisega võimalikult kiiresti tegeleda. Teostame kõik vajalikud tõrje-, ehitus- ja koristustööd.

Omame seadmeid ja kogemusi antud probleemide likvideerimiseks ja hilisemaks töötluseks. Teostame vesiavariide-, uputuste-, tulekahjude kustutusvee- kahjustuste likvideerimist ja järeltöötlust. Meiepoolse teenusega tagate endale kuivad ja kahjustuste vabad pinnad kiirelt ja soodsalt

Hallituse eemaldamiseks vajalikud tööd:

  • niiskuse tekke allika leidmine,
  • niiskuse likvideerimine,
  • hallituse leidmine,
  • hallituse likvideerimine,
  • desinfektsioon, puhastus,
  • ruumi kuivatamine,
  • ventilatsioonisüsteemi puhastus (hooldus).

Tehtud tööd:

Hallitusseene mikroskoopilised spoorid, sina ja mäda lenneldes õhus ja sattudes puidu, kivi või betooni niiskele pinnasele hakkavad kasvama imepeenikeste niitidena lagundades pinnast.

Erinevat liiki seened, hallitus ja mikroorganismid on allergiliste omadustega ja võimelised esile kutsuma organismi intoksikatsiooni. Ainult mõned hallitusest ja seentest põhjustatud haigused: larüngiit, trahheiit, pneumoonia, bronhiit, konjuktiviit, soor, stomatiit, dermatiit, ekseem ja bronhiaalne astma …. Hallitusseene olemasolust elamises tingitud haiguste loetelu võib jätkata. Just sellpärast tuleb hävitada hallitus ja seen selle esimesel tekkimise etapil.

Hallitusseened levivad niisketes ja halvasti ventileeritud piirkondades. Lisaks sellele, et hallitusseened kahjustavad materjale on erinevad hallitusseene liigid tervistkahjustava toimega. Eriti suurt ohtu kujutavad vesiavariid ja kustutusveed puitmajadele ja –konstruktsioonidele. Mitmed hallitusliigid on inimese tervisele eluohtlikud!! Seega avastanud võimalikud hallituskolded, tuleb selle likvideerimisega võimalikult kiiresti tegeleda. Teostame kõik vajalikud tõrje-, ehitus- ja koristustööd. Omame seadmeid ja kogemusi antud probleemide likvideerimiseks ja hilisemaks töötluseks. Teostame vesiavariide-, uputuste-, tulekahjude kustutusvee- kahjustuste likvideerimist ja järeltöötlust. Meiepoolse teenusega tagate endale kuivad ja kahjustuste vabad pinnad kiirelt ja soodsalt.

Kontakt

Ettevõtte: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Aadress: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 635 7752
Mob.: +(372) 5822 4263
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: info@windair.ee
Call Now Button