• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 635 7752
  • E-mail: infowindair@gmail.com

Services

Vertikaalse kanalisatsioonipüstikute puhastamine

Kuumavee survepesu meetod on efektiivne profülaktika korrusmajade vertikaalsetele kanalisatsioonipüstikutele

Vanade korruselamute kanalisatsioonipüstikud on tavaliselt üsna halvas seisukorras. Nende funktsioneerimine on puudulik ning torud tihti ummistuvad. Maia elanikutele see tekitab suuri probleemi. Esmapilgult tundub, et  vanad kanalisatsiooniveepüstikud vajavad vahetamist, kuid meil on tõhus alternatiiv – efektiivne kuumavee survepesu meetod. Aja jooksul kogunenud mustus eemaldatakse kiirelt ja soodsalt kuumavee survepesuseadmete abil.

Meie poolt pakutav ainulaadne kuumavee survepesu tehnoloogia tagab kõrgkvaliteedilist vertikaalsetekanallisatsioonipüstikite puhastamist kotermajades. Meetodi kasutamine võimaldab viia töökorda vertikaalse kanalisatsiooni torustikku ilma, et oleks vaja süsteemi demonteerida. Kuumavee survepesu  ennetab avariiolukordi, ning selle kaudu säästab aega, närve ja raha.

Kuumsurvepesu meetodi eelised:

  • Ei takista hoone ekspluatatsiooni ja praktiliselt müratu
  • Meetodit võib kasutada korduvalt
  • Aitab pikendada torustikku eluiga ja ennetada avariiolukordi
  • Meetodi abil on võimalik teostada puhastustööd ka raskesti liigipääsetavates kohtades
  • Mustus eemaldatakse kiirelt ja tulemuslikult

4 3WindAir pakub oma kliendile torutööd toruabi teenust. Kõige olulisemaks väärtuseks peame oma klienti ning pakume Teile kvaliteeti, keskkonnasõbralike lahendusi ja kvalifitseeritud santehnikute abi. Oma elus puutub kokku santehniliste töödega iga inimene. Ummistused, fekaalivedu või suuremahulised torutööd nõuavad profesionaalide pühendumist. Meie firma meistrid lahendavad kõikvõimalikud santehnilised probleemid kodus või kontoris Teile sobival ajal.

Contact

Ettevõtte: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Aadress: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 635 7752
Mob.: +(372) 5822 4263
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: infowindair@gmail.com
Call Now Button