• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 635 7752
  • E-mail: infowindair@gmail.com

Services

Küttesüsteemi läbipesu

Kaasagsed tehnoloogiad küttesüsteemi läbipesu teostamisel

Selline küttesüsteemi läbipesu aitab Teil küttekulusid vähendada 10 kuni 35%
Torujuhtmete läbipesu – kasutades pneumo-hüdraulika tehnoloogiat

Elumajades ja ühiskondlikes hoonetes töötavad vaevaliselt keskküttesüsteemid, mis on amortiseerunud ja tekitavad kõikidele suuri probleeme. Osa neist saab lahendada kasutades progressiivset, keskkonna sõbralikku tehnoloogiat ja spetsiaalseid seadmeid. Meie poolt pakutav laialt kasutatav tehnoloogia tagab hoonetes keskkütte- ja kanalisatsioonisüsteemide kõrgekvaliteedilist torude puhastamist: ummistustest, roostemudast ja teistest jääkidest igal aastaajal ilma, et oleks vaja süsteeme demonteerida, kasutada puhastustrosse ja vastavat keemiat.

Selliselt näeb välja lubja ja rooste ladestumine radiaatoris
Tehnoloogia põhineb lühiajaliste (sekundi murdosa) vältel genereeritud pneumo-hüdraulilisest impulssidest, mida tekitab spetsiaalne seade (kineetiline hüdrosilinder), mille lööksurve suunatakse saastunud torude süsteemi. Lööksurvet saab reguleerida 0-st kuni 12 at, energia levimise (laine) kiirus kuni 1500 m/s. Sellest energiast piisab, et läbida ummistusi jms. ning täielikult puhastada torustikku. Torustiku painded ja nurgad ei ole hüdraulilise löögi levimisel takistuseks.

See moodus võimaldab puhastada torusid läbimõõduga kuni 10 cm isegi siis, kui ummistus asub 60 meetri kaugusel kineetilise hüdrosilindri ühendamise kohast torujuhtmesüsteemiga.

Selle mooduse kasutamine võimaldab viia töökorda torustikku isegi siis, kui ükski teine meetod ei aita.

Kõige enam puudutab see vanu, amortiseerunud, suure ummistusega torujuhtmeid, kuna ainult 2% kogu impulsi võimsusest langeb mehhaaniliselt toruseintele ja 98% veesambale.

Selle meetodi kasutamisel on alljärgnevad eelised:

Kütteseadmete efektiivsus kasvab 25 kuni 60%;
Küttesüsteemide kasutusaeg suureneb 25 kuni 50%;
Süsteemide tehnilise teenindamise kulud vähenevad – järelikult tekib rahaliste vahendite kokkuhoid;
Kulud, võrreldes kapitaalremondiga, vähenevad 5 kuni 7 korda;
Soojuskandja sees muutub vee tsirkulatsioon intensiivsemaks.WindAir pakub oma kliendile torutööd toruabi teenust. Kõige olulisemaks väärtuseks peame oma klienti ning pakume Teile kvaliteeti, keskkonnasõbralike lahendusi ja kvalifitseeritud santehnikute abi. Oma elus puutub kokku santehniliste töödega iga inimene. Ummistused, fekaalivedu või suuremahulised torutööd nõuavad profesionaalide pühendumist. Meie firma meistrid lahendavad kõikvõimalikud santehnilised probleemid kodus või kontoris Teile sobival ajal.

Contact

Ettevõtte: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Aadress: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 635 7752
Mob.: +(372) 5822 4263
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: infowindair@gmail.com
Call Now Button