• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 635 7752
  • E-mail: infowindair@gmail.com

Services

Torutööd Santehnilised tööd kodus ja kontoris.

Lai valik santehnika remonditeenuseid

Meie firma osutab torutööd santehnika remonditeenuseid nii füüsilistele kui ka juriidilistele isikutele. Meie spetsialistid lahendavad kvaliteetselt ja operatiivselt erinevaid probleeme, mis on seotud santehnika riketega, paigaldusega, laadimisega, sisselülitamisega või demonteerimisega ja vahetamisega.

Tänapäeval pürgib teenuste turg uulte kvaliteetteenuste tasemele ja seega santehnilised tööd ei ole erandiks.

Oma vajadustest ja soovidest saate jätta teate meie dispetšeri telefonile. Meie lukksepp-santehnikud võtavad Teiega koheselt ühendust, et arutada Teie probleeme, mis puudutab, ka kvaliteetset ja operaatiivset vanni, wc poti, valamu, dušikabiini, segisti jne. paigaldust. Samas vahetame rikutud või vananenud santehnika jne. Kõikidele töödele anname garantii. Santehnilised tööd kodus ja kontoris, torutööd.

Torutööd, Santehnilised-tood

TorutöödWindAir pakub oma kliendile torutööd toruabi teenust. Kõige olulisemaks väärtuseks peame oma klienti ning pakume Teile kvaliteeti, keskkonnasõbralike lahendusi ja kvalifitseeritud santehnikute abi. Oma elus puutub kokku santehniliste töödega iga inimene. Ummistused, fekaalivedu või suuremahulised torutööd nõuavad profesionaalide pühendumist. Meie firma meistrid lahendavad kõikvõimalikud santehnilised probleemid kodus või kontoris Teile sobival ajal.

Contact

Ettevõtte: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Aadress: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 635 7752
Mob.: +(372) 5822 4263
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: infowindair@gmail.com
Call Now Button