• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
 • Tel: +(372) 635 7752
 • E-mail: info@windair.ee

Services

VENTILATSIOONIFILTRID

Ventilatsiooniseadmetes asuvate õhufiltrite eesmärk on hoida siseruumide õhk ja ventilatsiooniseade puhas ja tolmuvaba.

WindAir OÜ saab oma klientidele garanteerida parimat hinna ja kvaliteedi suhet ning säästlikuimat lahendust pikkadeks aastateks.

Ventilatsiooniseadmetes asuvate õhufiltrite eesmärk on hoida siseruumide õhk ja ventilatsiooniseade puhas ja tolmuvaba. Õhufiltreid tuleb vahetada vastavalt vajadusele, kuid sealjuures tuleks silmas pidada ka kvaliteeti, sest kvaliteetsete filtrite kasutamine hoiab tervist ja säästab raha. Eelistada tuleks ventilatsioonifiltreid, mis vastavad seadme tehnilises passis olevatele andmetele ning omavad ka vastavaid sertifikaate

Meie valikus on järgmised filtrid:

 • KOTTFILTRID EFIBAG
 • PANEELFILTRID PanelS
 • HEPA FILTRID
 • PADRUNFILTRID
 • SÖEFILTRID
 • RASVAFILTRID
 • FILTRIKOMPLEKTID
 • VÄRVIKAMBRITE FILTRID
 • FILTERMATERJALID

Kui Teile vajalik filter siin nimekirjas toodud ei ole, palume saata hinnapäring e-posti teel: info@windair.ee

Tihe ventilatsioonifiltrite vahetus on kasulik

Õhufiltrite vahetamisel paraneb õhu kvaliteet momentaalselt ja see tingib ka ruumides tervisliku õhu ning seal viibivate inimeste mugavuse.Olgugi, et tiheda filtrite vahetuse korral on kulud suuremad, kuid siiski suhteliselt väikesed võrreldes muude kinnisvara hooldustöödega. Filtrite vahetustiheduse vajaduse määrab ka hoone asukoht ja otstarve, näiteks kesklinnas või saastatud piirkonnas asuvad hooned vajavad värske sisekliima hoidmiseks tihedamat hooldust

Filtrite regulaarne kontroll

Ventilatsioonifiltrite täituvust ja ventilatsioonisüsteemi puhtuse taset võiks kontrollida vähemalt 1-2 korda aastas. Korralik teenusepakkuja teostab kõik tööd eeskujulikult ning vastavalt normatiividele, kuid klient saab ka ise kontrollida seadmete parameetreid, et tuvastada võimalikud muutused.

Ventilatsioonifiltrite eesmärk on takistada säästeainete sattumist väliskeskkonnast siseruumidesse. Saasteaineteks nimetatakse õhus sisalduvaid surnud loomade ja taimede jäänuseid, tahma, baktereid, taimede õietolmu jms. Üldjuhul kutsutakse seda lihtsalt tolmuks ja ainus viis õhu puhastamiseks on kasutada selleks ettenähtud venilatsioonifiltreid. Samuti on filtreeritud ja puhas õhk oluline kõikidele ventilatsioonisüsteemi osadele, eelkõige soojusvahetitele.

Ventilatsioonifiltri valikul tuleks kindlasti lähtuda veel tolmuosakeste nakkeomadustest ja suuruse jagunemisest. Inimese tervisele on kõige kahjulikumad näiteks püsivalt õhus hõljuvad väikesed tolmuosakesed, sest need satuvad kergelt hingamisteedesse ja võivad põhjustada mitmeid tervisehädasid.

Think about your health and safety. PLC Windair will start the campaign “Terve Maja". Ventilation systems accumulate dust and grease when operating, which prevent clean air flow in the building. The layers of accumulated dust and grease create good conditions for ticks, fungi and other harmful micro-organisms to grow and spread. Occasionally, harmful micro-organisms can drop from the ventilation systems and get among people. Infections and diseases such as allergies, the flu and many others can easily move from a sick person to a healthy person through the ventilation.

Contact

Company: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Address: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 635 7752
Mob.: +(372) 550 0016
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: info@windair.ee
Call Now Button