• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 5500016
  • E-mail: infowindair@gmail.com

Services

HALLITUSE EEMALDAMINE

Õigeaegne tegutsemine säästab hilisemaid kulutusi tõrjele ja taastustöödele. Võtke kahtluse korral ühendust.

Kui olete avastanud mööblil, seitel ning riietel järsku ilmunud plekke või majja ilmub ebameeldiv lõhn, siis võib pea-aegu kindlalt arvata, et tegemist on hallitusega. Lisaks sellele, et hallitusseened kahjustavad materjale on erinevad hallitusseene liigid tervistkahjustava toimega. Eriti suurt ohtu kujutavad vesiavariid ja kustutusveed puitmajadele ja –konstruktsioonidele. Seega avastanud võimalikud hallituskolded, tuleb selle likvideerimisega võimalikult kiiresti tegeleda.

WindAir OÜ teostab kõik vajalikud tõrje-, ehitus- ja koristustöid. Parima tulemuse annab hallituse eemaldamise kombineerimine desinfitseerimise ja niiskuseallika kõrvaldamisega. Omame seadmeid ja kogemusi antud probleemide likvideerimiseks ja hilisemaks töötluseks. Teostame vesiavariide-, uputuste-, tulekahjude kustutusvee- kahjustuste likvideerimist ja järeltöötlust. Meiepoolse teenusega tagate endale kuivad ja kahjustuste vabad pinnad kiirelt ja soodsalt. 

Hallituse eemaldamiseks vajalikud tööd:

  • niiskuse tekke allika leidmine,
  • niiskuse likvideerimine,
  • hallituse leidmine,
  • hallituse likvideerimine,
  • desinfektsioon, puhastus,
  • ruumi kuivatamine,
  • ventilatsioonisüsteemi puhastus (hooldus).

Hallitusseene mikroskoopilised spoorid, sina ja mäda lenneldes õhus ja sattudes puidu, kivi või betooni niiskele pinnasele hakkavad kasvama imepeenikeste niitidena lagundades pinnast. 

Mitmed hallitusliigid on inimese tervisele eluohtlikud! Hallitusseened levivad niisketes ja halvasti ventileeritud piirkondades. Erinevat liiki seened, hallitus ja mikroorganismid on allergiliste omadustega ja võimelised esile kutsuma organismi intoksikatsiooni. Ainult mõned hallitusest ja seentest põhjustatud haigused: larüngiit, trahheiit, pneumoonia, bronhiit, konjuktiviit, soor, stomatiit, dermatiit, ekseem ja bronhiaalne astma …. Hallitusseene olemasolust elamises tingitud haiguste loetelu võib jätkata. Just sellepärast tuleb hävitada hallitus ja seen selle tekkimise esimesel etapil.

Hoolime Teie tervisest ja ohutusest. Ventilatsioonsüsteemide ekspluateerimisel toimub rasva ja tolmu kogunemine, mis takistab puhta õhu liikumist hoones. Ebapiisav ventilatsioon võib põhjustada inimestel haigusnähtused. Eriti köögiventilatsiooni torustikku kogunenud tolmu ja muude tuleohtlike materjalide abil levib ventilatsiooni šahtis tuli välkkiiruseledasi kogu hoonesse. Õigeaegne ventilatsiooni puhastus ja värskeõhuklappide paigaldus aitab ennetada mikroorganismide pudenemist jventilatsiooni süsteemis, ning mandub tuleohutuse riske.

Contact

Ettevõtte: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Aadress: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 5500016
Mob.: +(372) 550 0016
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: infowindair@gmail.com
Call Now Button