• Lastekodu 48, Tallinn, 10144
  • Tel: +(372) 5500016
  • E-mail: infowindair@gmail.com

Services

VENTILATSIOONISÜSTEEMIDE DESINFEKTSIOON

Spetsiaalse ja kaasaegse varustuse abil sooritatakse ventilatsioonisüsteemide pesu, puhastus ja desinfitseerimine.

Ventilatsioonisüsteemide desinfektsioon on mehaanilise puhastusele järgnev protseduur, mille eesmärgiks on haigusttekitavate bakterite ja mikroorganismide, tolmulestade ja viiruste hävitamine, mis kõik on jäänud ventilatsioonisüsteemi õhu väljavoolutoru seintele pärast selle mehhaanilist puhastamist. Kasutatvad vahendid kindlustavad hea mikrofloora ja ventilatsioonisüsteemide põhjaliku vabanemise rasvast ja samas antiseptilise töötluse

Millal on see vajalik?

Ventilatsioonisüsteemi ja konditsioneeri puhtus tagab hea mikrokliima korterelamutes ja büroohoonetes, aga tööstusega seotud hoonetes on see lihtsalt esmatähtis ohutuse tagamiseks (nii tööde kvaliteedi kui ka tuleohutuse tagamiseks).

Mis juhtub kui seda mitte teha?

Patoloogilise mikrofloora kasv elamus ja büroohoonetes toob kaasa üldise töövõimekuse languse, kehva enesetunde, töötajate haigestumise.

Kuidas me seda teeme?

Me valime õigeid vahendeid just Teie maja ja ruumide jaoks, mis võimaldavad maksimaalselt hästi puhastada ventilatsioonisüsteeme ja konditsioneere igasugusest mustusest. Desinfektsiooni teostame niisutusmeetodi abil ja tulemuseks on mikroorganismide koguse vähenemine lubatud miinimumi. Püstitatud ülesande täitmiseks me kasutame kõige kaasaegsemaid vahendeid ja tehnoloogiat.

Meie töö tulemus:

  • puhas, turvaline ja funktsioneeriv ventilatsioonisüsteem
  • teie hea tuju
  • läbiviidud tööde sertifikaat

Meie ettevõte kasutab ainult kõrgtasemelisi sanitaarnormidele vastavaid desinfektante, mis on ohutud inimestele ja loomadele ega kahjusta keskkonda. Nimetatud vahendid võimaldavad ventilatsiooni desinfitseerida kvaliteetselt ning see efekt kestab piisavalt pikka aega.

Ventilatsioonisüsteemide desinfektsiooniks kasutatavad preparaadid:

  • lämmatavad mikrofloora ja kõrvaldavad rasva ventilatsioonisüsteemist, töödeldes samaaegselt seda antiseptiliselt;
  • baktereid ja seeni hävitavate omadustega, põhjustamata sealjuures allergiat;
  • täiesti biolagunevad.

Hoolime Teie tervisest ja ohutusest. Ventilatsioonsüsteemide ekspluateerimisel toimub rasva ja tolmu kogunemine, mis takistab puhta õhu liikumist hoones. Ebapiisav ventilatsioon võib põhjustada inimestel haigusnähtused. Eriti köögiventilatsiooni torustikku kogunenud tolmu ja muude tuleohtlike materjalide abil levib ventilatsiooni šahtis tuli välkkiiruseledasi kogu hoonesse. Õigeaegne ventilatsiooni puhastus ja värskeõhuklappide paigaldus aitab ennetada mikroorganismide pudenemist jventilatsiooni süsteemis, ning mandub tuleohutuse riske.

Contact

Ettevõtte: Windair OÜ
Reg.nr: 11228226
Aadress: Lastekodu 48,
Tallinn, Eesti, 10144
Tel .: +(372) 5500016
Mob.: +(372) 550 0016
Fax.: +(372) 607 0193
E-mail: infowindair@gmail.com
Call Now Button